Emil Kjær

Emil Kjær

General Manager

Emil naudojasi savo patirtimi, kad pakeistų finansų sektorių. Jis studijavo University of Southern Denmark (SDU) ir nuo 2013 m. yra „Intelligent Banker“ generalinis direktorius. Emil padėjo daugiau nei 500 000 vartotojų visame pasaulyje rasti geriausius finansinius sprendimus.

Ką mano daugiau nei 10 metų patirtis išmokė:

  1. Visada kruopščiai įvertinkite savo finansinę situaciją: prieš kreipdamiesi dėl paskolos, VISADA privalote įvertinti savo esamą finansinę padėtį ir įsitikinti, ar paskola Jums tikrai reikalinga. Apsvarstykite, ar galite padengti išlaidas ar investicijas iš turimų santaupų pakoreguodami biudžetą ar taupydami pinigus kurį laiką.

  2. Palyginkite skolintojus: ištyrinėkite rinką, palyginkite skirtingus kreditorius ir palūkanų normas, mokesčius ir sąlygas. Taip pat atsižvelkite į klientų atsiliepimus, tačiau atminkite, kad klientai palieka blogus atsiliepimus, kai negauna paskolos. Tai nereiškia, kad paskolos įmonė yra bloga.

  3. Perskaitykite sąlygas, parašytas smulkiu šriftu: atidžiai peržiūrėkite paskolos sutartį, įskaitant grąžinimo sąlygas, palūkanas ir visus papildomus mokesčius. Prieš imdami paskolą, įsitikinkite, kad suprantate viską, kas parašyta.

  4. Skolinkitės tik tiek, kiek reikia: tai padės greičiau padengti skolą ir taip sumažinti išlaidas.

  5. Susidarykite grąžinimo planą: prieš imdami paskolą, turite parengti realų paskolos grąžinimo planą, atitinkantį Jūsų biudžetą. Įsitikinkite, kad galite atlikti reikiamus mokėjimus laiku, kad išvengtumėte papildomų mokesčių ir palūkanų mokesčių.

  6. Apsvarstykite alternatyvas: skirtingos paskolos turi skirtingą paskirtį ir terminus, todėl svarbu pasirinkti tinkamą paskolą, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir dabartinę finansinę situaciją. Pavyzdžiui, jei Jums reikia papildomų finansų automobiliui, verta imti specialią paskolą automobiliui.

  7. Skolinkitės atsakingai: trumpalaikes paskolas naudokite tik trumpalaikėms, neatidėliotinoms išlaidoms. Venkite naudoti šias paskolas kaip nuolatinį ar ilgalaikį finansinį sprendimą, nes tai gali sukelti skolų ratą.

  8. Kreipkitės dėl finansinių patarimų: jei susiduriate su skolomis arba nesate tikri dėl geriausio žingsnio, apsvarstykite galimybę pasikonsultuoti su finansų patarėju arba kredito konsultantu dėl profesionalo patarimo.

„Intelligent Banker“ įmonei priklausanti Moneezy yra viena iš pirmaujančių pramonės žaidėjų ir už sėkmę yra gavusi keletą apdovanojimų, įskaitant 2014-2018 m. „Børsen's Gazelle“ apdovanojimą, 2018m. „Væksthus Syddanmark Growth Award“ ir 2016m. „EY“ Metų antreprenerio nominaciją.

Parašyta Emil Kjær

2024 m. sausio 29 d.
Kaip pagerinti savo kredito balą
Jeigu negaunate norimos paskolos, priežastis gali būti Jūsų žemas kredito balas. Šiame straipsnyje aptariame, kas yra kredito balas ir kaip jį pagerinti.
Skaityti daugiau
2024 m. sausio 22 d.
Kas yra bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) ir kaip ji gali padėti išsirinkti geriausią paskolą?
Ar žinote, kas yra BVKKMN ir kaip ji veikia paskolos išlaidas? Šiame straipsnyje aptariame, kas yra BVKKMN ir kaip ji gali padėti priimti protingus sprendimus.
Skaityti daugiau
2024 m. sausio 15 d.
5 lengvi patarimai, kaip planuoti asmeninį biudžetą
Ieškote paprastų ir prieinamų patarimų ir sprendimų, kaip planuoti asmeninį biudžetą ir sutaupyti pinigų? Pateikiame 5 mūsų atrinktus geriausius pasirinkimus.
Skaityti daugiau
2024 m. sausio 8 d.
Viskas apie fiksuotas ir kintamas palūkanų normas
Palūkanos ženkliai prisideda prie galutinės paskolos kainos. Šis vadovas padeda susipažinti su pagrindiniais palūkanų tipais ir pasirinkti geriausią variantą.
Skaityti daugiau
2024 m. sausio 1 d.
Investicijų tipai
Ar norite padidinti savo santaupas? Rinkitės investuoti! Čia rasite vadovą, skirtą apžvelgti skirtingus investicijų tipus norint gauti papildomų pajamų
Skaityti daugiau
2023 m. gruodžio 25 d.
Kreditingumas - viskas apie kredito reitingą
Kreditingumas - tai rodiklis, pagal kurį kreditoriai sprendžia, ar asmuo yra tinkamas gauti pasirinktą paskolą. Sužinokite daugiau apie kredito reitingą čia.
Skaityti daugiau
2023 m. gruodžio 18 d.
Viskas apie kaupiamuosius ir terminuotus banko indėlius
Banko indėlis yra vienas iš dažniausiai taupymo tikslais naudojamų bankinių paslaugų. Šiame straipsnyje pateikiame Jums svarbią informaciją apie banko indėlius.
Skaityti daugiau
2023 m. gruodžio 11 d.
Viskas, ką turėtumėte žinoti apie Kreditų biurą
Kreditų biuras: tai institucija apie asmens ar įmonės kreditų istoriją. Visą reikalingą informaciją apie Kreditų biurą ir jų renkamus duomenis galite rasti čia.
Skaityti daugiau
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved