Reklamos informacija

Informacija apie reklamas ir verslo modelį

Moneezy nėra bankas ar skolintojas, o daugiau ryšys tarp Jūsų ir paslaugų teikėjų. Paskolos pasiūlymus gauname Jums iš kelių kreditorių, todėl turite geriausias sąlygas rasti Jūsų poreikius atitinkančią paskolą. Siekiame sukurti funkcionalią, patrauklią ir efektyvią paslaugą, kuri apžvelgtų paskolos davėjų siūlomas palūkanų normas ir kitas sąlygas, kad galėtumėte lengvai ir greitai jas palyginti.

Mes nesame patarėjai finansiniais klausimais, bet surinkome naudingus straipsnius ir profesionalų apžvalgas, kurios gali Jums padėti suprasti iš pirmo žvilgsnio sudėtingą finansų pasaulį.

Visas Moneezy turinys pateikiamas nemokamai kaip įrankis, kuriuo galite naudotis informaciniais tikslais.

Negalime į apžvalgą įraukti visų finansinių produktų, kaip ir negalime apimti visų įmanomų finansinių situacijų. Dėl šios priežasties, negalime garantuoti visiško atitikimo ir tikslumo kalbant apie Jūsų asmenines aplinkybes. Mūsų straipsniai, tinklaraščio įrašai ir vadovai nėra asmeninių patarimų, o yra parašyti apibendrinant ir generalizuojat dažniausiai pasitaikančius variantus.

Remiamės savo sukauptomis žiniomis ir pavyzdžiais iš ankstesnių rinkos rezultatų ir analizių. Rašome remdamiesi šiandienos tendencijomis - negalime numatyti ateities, bet galime rašyti pagal tai, kaip rinka atrodo čia ir dabar.

Moneezy mano, kad kiekvienas turėtų turėti galimybę priimti pagrįstus finansinius sprendimus. Štai kodėl Jūs niekada neuždarote Moneezy ir nebaigiate juo naudotis - čia visuomet turite galimybę įgyti dar daugiau žinių.

Kaip mes uždirbame?

Kadangi Moneezy yra nemokama platforma, naudodamiesi mūsų paslauga Jums nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių. Uždirbame pinigus iš bankų ir skolintojų, su kuriais bendradarbiaujame. Gauname komisinius už paskolas, kurias jie išmoka pagal paraiškas per Moneezy. Jūsų paskolos bendrai sumai įtakos neturi ar kreipiatės į mus, ar tiesiogiai į tiekėjus. Esame svarbi jungtis tarp Jūsų ir skolintojų - ne konkurentai.

Mūsų verslo modelis yra filialų rinkodara. Partnerių rinkodara, mūsų atveju, yra trijų šalių bendradarbiavimas - skolintojas, Moneezy ir Jūs.

  1. Mes reklamuojame finansinį produktą savo palyginimo puslapyje

  2. Jūs išsirenkate paslaugą, paspaudžiate ant produkto ir išsiunčiate paraišką vienam ar daugiau skolintojų

  3. Skolintojas sumoka mums komisinus už Jūsų atliktus veiksmus

Už kokį vartotojo atliktą veiksmą mums bus mokami komisiniai priklauso nuo mūsų susitarimo - vieni skolintojai moka mums už tai, kad nusiųstume vartotojus į jų svetainę, o kiti reikalauja užpildytos paraiškos.

Mūsų gaunami komisiniai neturi įtakos redakciniams sprendimams. Mes visada esame objektyvūs savo produktų apžvalgose. Reklamos užsakymai gali turėti įtakos tam tikrų produktų vietai ir išdėstymui puslapyje, bet neturi įtakos mūsų turiniui.

Didžiuojamės mūsų siūlomomis gairėmis ir informacija, kurią perduodame. Mūsų sukurtas įrankis - nemokamas ir itin paprastas naudotis. Su Moneezy visada turite profesionalus Jūsų pusėje.

Paraiškos ir kitos paskolų sutartys

Kai pateikiate paraišką paskolai gauti iš skolintojo, Moneezy nebeatsako už Jūsų paskolos procesą. Mes neturime jokios įtakos paskolos pasiūlymui, kurį gaunate iš skolintojo, ir negalime būti atsakingi už Jūsų sutarties turinį ar bet kokį jos pažeidimą.

Konfliktai tarp skolininko ir skolintojo

Moneezy nenori būti įtraukti į konfliktus, kurie kyla tarp Jūsų ir skolintojų - susijusių su paskola ar ne. Kai paraiška išsiunčiama, mes nebedalyvaujame paskolos procese.

Visus skundus ar klausimus dėl paraiškos reiktų pateikti skolintojui tiesiogiai.

Atsakinga paskolų rinka

Moneezy dirba ateities paskolų rinkai, kuri yra pagrįsta skaidrumu, teisinga informacija ir atsakomybe. Atsakomybė turėtų būti paskirstyta lygiai tarp skolininko ir skolintojo, tačiau galiausiai Jūs esate atsakingas už pinigų skolinimąsi.

Prieš kreipiantis dėl paskolos, rekomenduojame įsitikinti, kad turite tam stabilius finansus.

Asmeninių duomenų tvarkymas

Mes rimtai žiūrime ne tik į informacijos sklaidą finansų rinkoje - didžiausias prioritetas mums yra teisingas Jūsų asmeninių duomenų tvarkymas. Galite būti tikri, kad laikomės visų teisės aktų, todėl renkame tik svarbius ir būtinus duomenis apie Jus. Šie duomenys naudojami tik įmonės viduje specialiais tikslais ir nėra bendrinami su kitais.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų privatumo politikoje.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved