EezyRepay - skolų grąžinimo įrankis iš Moneezy

Skolų grąžinimas gali užimti didelę jūsų kasdienio gyvenimo dalį, priklausomai nuo to, kiek esate skolingi. Ar norite geriau kontroliuoti savo finansus ir užtikrinti stabilų bei lengvą skolų atsiskaitymą ir sutaupyti pinigų? Tuomet susidarykite planą - grąžinimo planą.

Papildomi pinigai

Kaip naudotis EezyRepay:

Įveskite informaciją apie savo turimas paskolas ir apskaičiuokite, kaip turėtumėte susidėtioti savo įmokas, kad kuo greičiau ir pigiausiu būdu atsikratytumėte visų turimų skolų.

Su EezyRepay metodu, galite apskaičiuoti šiuos rodiklius:

 • Kada greičiausiai galite išsimokėti turimas skolas

 • Kuris įmokos būdas jums atsipirks geriausiai

 • Jūsų naujas paskolos laikotarpis (terminas)

 • Jūsų nauja palūkanų norma

 • Kiek sutaupote sudarę įmokų planą su EezyRepay

Kokia informacija reikalinga apie jūsų skolą?

Prieš naudodamiesi EezyRepay, jums reikalinga ši informacija apie jūsų skolą:

 • Skolos likutis (likusi skolos suma)

 • Paskolos metinė palūkanų norma (BVKKMN)

 • Mėnesinė įmoka (kiek sumokate per mėnesį)

Taip pat galite nurodyti papildomus mokėjimus. Papildoma įmoka yra suma, kurią galite papildomai mokėti kas mėnesį arba vienkartinė įmoka, pavyzdžiui, jei gavote 500€ dovanų ar paveldėjote nedidelę pinigų sumą.

biudzetas-taupymas

Kokie mokėjimo būdai galimi?

Yra keletas būdų, kaip sudaryti planą savo skolų grąžinimui. Metodai skiriasi vienas nuo kito tuo, kad teikiamas skirtingas prioritetas skolų eiliškumui. Čia apžvelgsime tris populiariausius mokėjimo būdus: lavinos metodą, sniego gniūžtės metodą ir snaigės metodą.

Lavinos metodas

Kai naudojate lavinos metodą, judate iš viršaus į apačią. Tai reiškia, kad jūs reitinguojate savo skolas nuo didžiausių palūkanų iki mažiausių ir planuojate jų įmokas tokia tvarka. Kai pirmiausia nuspręsite sutelkti dėmesį į aukščiausią palūkanų normą, sutaupysite daugiau pinigų, nes visos palūkanų išlaidos sumažės greičiau.

Tarkime, kad turite šias paskolas:

Paskola A: 5000€ su 18% palūkanų norma (minimali mėnesinė įmoka 150€)

Paskola B: 3000€ su 12% palūkanų norma (minimali mėnesinė įmoka 100€)

Paskola C: 2000€ su 6% palūkanų norma (minimali mėnesinė įmoka 50€)

Paskolos A suma yra didžiausia, todėl pradėsite mokėti nuo šios paskolos.

1 mėnuo:

 • Paskola A:

Minimali įmoka: 150€

Papildoma įmoka: 100€

Iš viso: 250€

 • Paskola B:

Minimali įmoka: 100€

Iš viso: 100€

 • Paskola C:

Minimali įmoka: 50€

Iš viso: 50€

Bendra 1 mėnesio įmokos suma: 400€

Nuo 2 mėnesio:

 • Toliau mokėkite minimalią paskolų B ir C sumas.

 • Likusias lėšas paskirstykite paskolai A, kol ji bus visiškai apmokėta.


Remiantis šiuo pavyzdžiu darome prielaidą, kad paskola A yra išmokama per 22 mėnesių laikotarpį. Tuomet galite perskirstyti lėšas paskolai B.

23 mėnuo:

 • Paskola B:

Minimali įmoka: 100€

Papildoma įmoka: 250€ (ankstesnis bendras mokėjimas už paskolą A)

Iš viso: 350€

 • Paskola C:

Minimali įmoka: 50€

Iš viso: 50€

Bendra įmoka už 23 mėnesį: 400€


Remiantis šiuo pavyzdžiu darome prielaidą, kad paskola B yra išmokama per 10 mėnesių laikotarpį (iš viso 32 mėn. paskolos grąžinimo). Dabar paskirskykite lėšas, kurios buvo skirtos paskolai B, paskolai C.

33 mėnuo:

 • Paskola C:

Minimali įmoka: 50€

Papildoma įmoka: 350€ (anksčiau už paskolas A ir B)

Iš viso: 400€


Bendra įmoka už 33 mėnesį 400€

Šis procesas tęsiasi tol, kol bus išmokėta paskola C.

Šis metodas jums nebūtinai gali tikti. Keletas paskolų konsultantų anksčiau nuogąstavo, kad šis metodas neatsižvelgia į psichologinius iššūkius, susijusius su skolos grąžinimu.

Įsivaizduokite, kad pradedate nuo paskolos, kurios palūkanos yra didžiausios, tačiau ši paskola yra didžiausia ir pagal sumą - kaip aukščiau nurodytame pavyzdyje. Tai gali pasirodyti kaip neįveikiamas kalnas priešaky dar prieš pradedant sekti savo mokėjimo planą. Motyvacijos trūkumas gali greitai tapti skolos neapmokėjimo priežastimi.

Ar manote, kad šis metodas jums - per gili upė perbristi? Tuomet galbūt jums labiau tiks sniego gniūžtės metodas. Pažiūrėkime, kaip šis metodas gali jus paskatinti kuo greičiau grąžinti visas skolas.

Sniego gniūžtės metodas

Naudodami sniego gniūžtės metodą, jūs kylate aukštyn. Naudodami šį metodą galbūt skolų neatsikratysite taip greitai, bet būsite labiau motyvuoti išsimokėti skolas nedidelių laimėjimų pagalba.

Šio metodo idėja yra ta, kad skolų apmokėjimą galima vertinti ne tik iš šaltos loginės pusės. Negalima atskirti jausmų, kurie kyla dėl skolos spaudimo.

Prieš sudarydami grąžinimo planą, galite sumokėti mažiausią skolos įmoką - tai nėra nieko blogo. Faktas yra tai, kad tai retai tampa lengviausiu ar greičiausiu būdu atsikratyti skolų ir vėl įgyti didesnę finansinę laisvę. Greičiausias būdas pereiti į kitą pusę yra papildomi mokėjimai.

Tarkime, kad turite šias paskolas:

Greita paskola 1: 700€ su 18% palūkanomis (minimali įmoka 20€)

Greita paskola 2: 1000€ su 20% palūkanomis (minimali įmoka 30€)

Vartojimo paskola: 5400€ su 8% palūkanomis (minimali įmoka 110€)


1 žingsnis: fokusuokitės į Greitą Paskolą 1

 1. Kadangi turite vietos savo biudžete papildomai 100€ įmokai už Greitą Paskolą 1 galite mokėti minimalias įmokas kitoms paskoloms.

 2. Iš viso už Greitą Paskolą 1: 120€ (minimali įmoka 20€ + 100€ papildoma įmoka)

 3. Kai Greita Paskola 1 bus pilnai išmokėta, imkitės Greitos Paskolos 2


2 žingsnis: fokusuokitės į Greitą Paskolą 2

 1. Perskirstykite 120€ kuriuos mokėjote už Greitą Paskolą 1, Greitai Paskolai 2.

 2. Iš viso už Greitą Paskolą 2: 150€ (minimali įmoka 30€ + 120€ papildoma įmoka)

 3. Kai Greita Paskola 2 bus pilnai išmokėta, imkitės Vartojimo Paskolos.


3 žingsnis: fokusuokitės į Vartojimo Paskolą

 1. Perskirstykite 150€, kuriuos mokėjote už Greitą Paskolą 2, Vartojimo Paskolai.

 2. Iš viso už Vartojimo Paskolą: 260€ (minimali įmoka 110€ + papildoma įmoka 150€)

 3. Tęskite šiuos mokėjimus, kol visa paskola bus išmokėta.

Naudodami šį metodą, pirmiausia apmokėsite mažiausias paskolas. Čia mažos pergalės turi didžiausią reikšmę, todėl jūs neapsiimate daugiau, nei galite tuo metu aprėpti.

Sniego gniūžtės idėja yra ta, kad jūs ridenate savo skolų įmokas kaip sniego gniūžtę, kuri vis auga ir tampa didesnė, bet tuo pačiu turi vis didesnį poveikį, kai sumokamos įmokos. Mes pasirinkome įtraukti papildomas įmokas tam, kad parodytume, kokį efektą jos turi paskolų išsimokėjimui. Jeigu pasirenkate mokėti tik minimalias įmokas už kiekvieną paskolą, paskolų išsimokėjimas truktų daug ilgiau.

Pridedant papildomą įmoką, jūs išnaudojate savo resursus ir galimybes geriausiu ir efektyviausiu būdu.

Sniego gniūžtės idėja nėra tik dalis šio metodo - ją galite taip pat taikyti naudojant lavinos metodą. Šis metodas pristato kitokią grąžinimo tvarką.

Snaigės metodas

Snaigės metodas naudojamas kaip kitų dviejų metodų papildymas. Naudodami snaigės metodą, kai tik galite, mokate mažas įmokas. Galbūt radote 20€ savo žieminės striukės kišenėje, jums buvo išmokėtas bonusas darbe arba susigrąžinote permokėtus mokesčius. Visi šie pavyzdžiai yra nenumatytos pajamos, kurių neįtraukėte į savo biudžetą. Šios papildomos pajamos gali būti skirtos jūsų paskolų įmokoms padengti.

Prisiminkite

Jokia suma nėra per maža paskolos įmokai. Netgi 20€ yra svarbūs, kai kalbame apie skolos padengimą ir greitesnį išsimokėjimą.

Svarbu pabrėžti, kad nėra vieno būdo, kuris tiktų visiems. Kaip ir asmeniniai finansai, tai priklauso nuo to, kas jums teikia didžiausią vertę. Nebūtina laikytis vieno metodo - galite juos lengvai keisti ir išbandyti įvairius variantus. Raskite metodą, kuris jus labiausiai motyvuoja. Grąžinimo planas nėra statiškas - jis dinamiškas ir nuolat kinta.

Svarbiausias dalykas yra tai, kad jūs darote pažangą ir rūpinatės savo skola kaip įmanoma geriausiai.

Pasinaudojus EezyRepay įrankiu

EezyRepay, sukurtas Moneezy, yra puiki pradžia skolų valdymo kelyje, bet tuo kelionė nesibaigia. Kai pasiruošite grąžinimo planą, įžengsite į kitą etapą. Mūsų patirtis rodo, kad daugelis skolininkų nežino, kad skolų grąžinimas yra dinamiškas procesas, kurį turite nuolat taisyti ir stebėti. Dažnai tai lyginame su gerai sureguliuotu termostatu - temperatūrą kambaryje galime reguliuoti priklausomai nuo oro lauke.

Pasinaudojus EezyRepay, rekomenduojame toliau tęsti atliekant šiuos veiksmus:

 • Automatizuokite savo skolų mokėjimus, kad nepraleistumėte mokėjimo datos.

 • Nepamirškite savo biudžeto. Vietos biudžete turi likti ne tik santaupoms, bet ir papildomoms skolų įmokoms. Ypač jei anksčiau buvote įpratę mokėti tik minimalią įmoką.

 • Susiplanuokite etapus. Suskirstykite įmokas į gaires, pvz., kas ketvirtį arba pusmetį. Švęskite kiekvieną papildomą žingsnį ir savo pažangą - tai padidins jūsų motyvaciją.

 • Nuolat peržiūrėkite ir koreguokite įmoką. Jei jūsų pajamos pasikeis - į gerą, o gal į blogą pusę, turėtumėte pakoreguoti įmokų planą, kad jis atitiktų esamą finansinę situaciją.

 • Kreipkitės finansinei konsultacijai, jei jums darosi sunku sumokėti savo mėnesinius įnašus.

Įmokų planas - tapkite daugiau nei tik "be skolų"

Apžvalga nėra vienintelis dalykas, kurį gaunate nustatydami įmokų planą, nors tai yra didelė jo dalis. Tiesą sakant, jūs pastebėsite, kad skolų valdymas su planu turi daug asmeninės naudos.

Jei paklaustumėte šios srities ekspertų, vienas iš svarbiausių dalykų, susijusių su įmokų planu yra tai, kad jis padeda sumažinti skolininko įtampą. Struktūrinis grąžinimo planas yra fiksuotas planas, kaip grąžinsite savo skolą. Kai jis veikia automatiškai, turite laiko ir energijos susitelkti į kitus dalykus.

Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, galite kurti finansinius ateities tikslus ir svajones, tokius kaip būsto įsigijimas, nuosavo verslo kūrimas ar tiesiog didesnė pensija ateityje. Finansinis lankstumas ir laisvė yra vienas didžiausių išsimokėjimo plano privalumų. Net jei jūsų finansuose įvyktų netikėtų pokyčių, turėsite daugiau lankstumo koreguoti planą ir taip išlaikyti stabilias įmokas.

Niekas netampa "be skolų" per akimirksnį - tam reikia sunkaus darbo ir užsispyrimo. Atminkite, kad skolų grąžinimas - tai tik laikinas etapas - tai turėtų jus motyvuoti. Tai, ką paaukosite dabar, vieną dieną sugrįš su kaupu.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved