Apie mus

Sveiki apsilankę Moneezy - nepriklausomoje paskolų palyginimo platformoje.

Moneezy dirba, kad potencialūs skolininkai įgytų pranašumą rinkoje, kuri daugelį metų buvo palanki bankams. Mes pristatome Jums patikimiausius skolintojus rinkoje ir leidžiame jiems ateiti pas Jus.

Per Moneezy platformą bandome pakeisti jėgų pusiausvyrą, kad bankai kovotų dėl Jūsų. Norime padėti sukurti skaidrią paskolų rinką, kuri leistų Jums lengviau suprasti sudėtingą finansų pasaulį prieš kreipiantis dėl paskolos. Manome, kad tai pakeis paskolų teikimo dinamiką ateityje. To link ir dirbame - geresnės skolininkų ateities.

Daugiau nei paskolų palyginimo platforma

Moneezy platforma toli gražu nėra nauja. "Intelliget Banker" - įmonė, įkūrusi "Moneezy.com", turi daugiau nei 10 metų patirtį ir specializuojasi paskolų palyginime nuo 2009m. Turime tiesioginės patirties su paskolomis ir suprantame, kokia sudėtinga ir slegianti gali būti paskolų rinka skolininkams. Mūsų vizija - palengvinti skolininkų naštą ir visą reikiamą informaciją pateikti vienoje vietoje.

Surinkome plačią bankų ir skolintojų paletę, kad galėtumėte gauti visapusišką apžvalgą ir palyginti skirtingų teikėjų paskolų pasiūlymus. Tai reiškia, kad galėsite rinktis iš labiau suasmenintų pasiūlymų. Kad geriau suprastumėte, kaip mūsų platforma veikia, galite pasiskaityti mūsų reklamos informaciją (advertiser disclosure)

Tai dar ne viskas - norime būti daugiau nei tik palyginimo platforma. Mums tai reiškia išsamios ir patikimos informacijos apie turimus finansinius produktus teikimą. Dirbame siekdami, kad teisinga informacija ir skaidrumas būtų mūsų darbo pagrindas. Tai reiškia, kad visa informacija apie paskolas ir finansus bus pasiekiama vienoje vietoje - Moneezy puslapyje. Reguliariai rašome straipsnius ir tinklaraščio įrašus apie viską - nuo asmeninių finansų iki investavimo ir bendros finansų koncepcijos. Kartu dažnai susisiekiame su šios srities ekspertais ir suteikiame jiems galimybę pasikalbėti, jų nuomone, aktualia tema.

Naudodamiesi Moneezy, Jūsų žinios apie finansus ir paskolas greitai taps iš naujoko iki pusiau eksperto. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip kuriame turinį, skaitykite daugiau informacijos apie redakcines gaires (editorial guidelines)

Moneezy vadovaujamės rašymo "žmonės žmonėms" principu. Mums idėja dirbti "iš banko klientui" neegzistuoja. Mūsų pagrindinis prioritetas yra padėti Jums suprasti, ką Jums reiškia paskola. Mes suteikiame aiškumo kiekviename sutarties sudarymo proceso etape, neslėpdami jokios informacijos.

Niekas nesako, kad bus lengva, bet mes dirbame link svajonės, kad galime palengvinti Jūsų kelią paskolos link.

Moneezy komanda

Moneezy komanda suvažiavo iš viso pasaulio ir nukeliavo tūkstančius kilometrų, kad susiburtų kartu - ne tik su mūsų palyginimo paslauga, kuri šiandien veikia daugiau nei 15 šalių, bet ir per Moneezy komandą, kuri atvyksta iš skirtingų pasaulio vietų. Šiuo metu mūsų įmonėje dirba daugiau nei 10 skirtingų tautybių atstovų. Taip prisidedame prie skirtingų kultūrų pažinimo ir išryškinimo - tiek neformaliose pokalbiuose biure, tiek savo profesinėje veikloje. Nors kalbame skirtingomis kalbomis ir tikriausiai turime skirtingas nuomones apie tai, kas yra geras oras (atsižvelgiant į tai, kad gyvename Danijoje), mus vienija vertybės, dėl kurių dirbame. Mūsų patirtis, žinios ir noras sukurti vertę kitiems augina įmonę ir sukuria darbo vietas, kuriose yra vietos novatoriškoms idėjoms ir entuziasmui darbui.

Vadovaujamės šiomis dabarties ir ateities vertybėmis:

Harmonija

  • Tikime, kad darnūs santykiai tarp darbuotojų sukuria geriausias sąlygas sveikai darbo aplinkai.

Balansas tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo

  • Tai ne pusiausvyra tarp darbinio-asmeninio gyvenimo, nes čia žmonės visada yra aukščiau už darbą.

Valia ir tikėjimas

  • Tikime, kad galime įnešti pozityvius pokyčius į industriją.

Pagarba

  • Kiekvienam iš mūsų - už mūsų darbą, mūsų partneriams, mūsų skaitytojams

Socialinė atsakomybė

  • Nes mes galime. Nes būtina

Bendradarbiaukite su mumis

Jeigu turite idėją vertingam bedradarbiavimui su mumis, daugiau informacijos galite rasti čia.

Spauda

Jeigu norite įtraukti Moneezy į straipsnius ar puslapius, čia rasite informaciją apie mūsų prekės ženklo spalvas ir logotipą. Taip pat galite apžvelgti, kur mes neseniai buvome paminėti žiniasklaidoje.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved