Redakcinės gairės

Mūsų Moneezy komanda - tai didelė grupė žmonių, turinčių komunikacijos ar finansų išsilavinimą. Kartu darome tai, ką mokame geriausiai - įkvepiame ir dalinamės informacija su savo skaitytojais. Esame įsipareigoję kurti konkretų, išsamų ir informatyvų turinį, kuris bus kruopščiai parašytas ir skirtas mūsų skaitytojams.

Dirbame profesionaliai ir kruopščiai, apimdami įvairias platformas, nepriklausomai nuo rašymo tipo. Visada laikomės tų pačių procedūrų, kad galėtume užtikrinti kokybišką turinį.

Rašyti tekstus ir dalintis žiniomis mums yra menas. Štai kodėl stengiamės užtikrinti originalų ir kokybišką turinį, o ne perrašyti kitų darbus. Norime sukurti skaitmeninę erdvę, kurioje geras turinys ir naudinga informacija būtų ne prabanga, o minimalus reikalavimas.

Pagrindiniai principai

Nepriklausomas turinys yra pagrindinė mūsų vertybė, kuri padeda užtikrinti kokybiškus straipsnius. Moneezy komanda dirba savarankiškai, remdamasi penkiais principais:

  • Sąžiningumas - mūsų verslo partneriai nusipelno sąžiningos reputacijos mūsų skaitytojų akyse, todėl savo turiniu užtikriname, kad skaitytojas galėtų realiai ir sąžiningai apžvelgti įvairių finansinių produktų pasaulį.

  • Tikslumas - tyrimai yra ne tik pirmasis, bet ir pats svarbiausias mūsų darbo procesų žingsnis. Mūsų skaitytojai turi teisę gauti tikslią informaciją - tiek faktine, tiek kalbine, įskaitant straipsnius suprantama kalba. Visą turinį nuodugniai patikrina mūsų specialistai, turintys kritinio skaitymo ir korektūros patirties.

  • Objektyvumas - Moneezy puslapyje palyginame skirtingus paskolų variantus ir pateikiame skaitytojams reikalingą informaciją, kad jie galėtų priimti teisingus finansinius sprendimus. Mūsų šaltiniai yra įvairūs, patikimi ir pagrįsti finansinėmis žiniomis. Be to, mūsų apžvalgos visada yra objektyvios.

  • Aktualumas - visa informacija Moneezy puslapyje yra nuolat atnaujinama. Mūsų tekstų kūrėjų komandai labai svarbu užtikrinti, kas paskelbimo dieną informacija ir straipsniai būtų aktualūs.

  • Skaidrumas - stengiamės skaitytojams užtikrinti visišką skaidrumą, pavyzdžiui, paaiškinti, kaip gauname pajamas. Mes taip pat atvirai kalbame apie tai, kad esame žmonės ir darome žmogiškas klaidas. Bet kuris vartotojas aptikęs klaidą Moneezy puslapyje, gali mums apie tai pranešti užpildęs formą.

Dirbtinio intelekto naudojimo gairės

Invacijos, o ne informacijos perrašymas - tai mūsų darbo principas. Mūsų komandą sudaro 13 tekstų kūrėjų ir komunikacijos profesionalų, kurie kuria naują, patrauklų ir faktais paremtą turinį. Jie yra tie, kurie yra atsakingi už visą informaciją, esančią Moneezy svetainėje, įskaitant straipsnius, blogo įrašus ir instrukcijas.

Kaip ir kai kurie mūsų industrijos žaidėjai, AI naudojame kaip įkvėpimo šaltinį, pavyzdžiui, tyrimams ir idėjų generavimui. Mes matome technologijas kaip mokymo partnerį, o ne rašomą mašinėlę. Niekas nepraiena iš vienos mašinos į kitą, kol neperžiūrimas žmogaus. Raginame visus savo tekstų kūrėjus naudotis technologijomis, tačiau žinome, kad geriausios idėjos vis tiek kuriamos žmogaus.

Geras turinys suartina žmones - štai kodėl mūsų turinys sukurtas žmonių ir skirtas žmonėms.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved